• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
vrijdag 18 januari 2019

sjepap1

Na 2 weken klussen is het dan eindelijk zover.

Het Jeugdhuis “de sjepap” is in een nieuw jasje gestoken.

Nieuw interieur.

Toch wat het interieur betreft. Voorzitter Roel Dries zegt dat het resultaat te danken is aan het knappe werk dat door het bestuur maar ook enkele vrijwilligers geleverd is. De samenwerking is vlot verlopen waardoor het resultaat prachtig is. Na de muziek installatie eerder dit jaar zijn nu de Koelingen , tapinstallatie en toogbladen vernieuwd. Er is nieuwe aangenamere verlichting en de muren kregen nieuwe kleuren samen met een houtafwerking. Een panorama foto geeft het interieur een ruimer gevoel. 

Nieuwe brouwer.

Met de wijziging naar een nieuwe brouwer komt er voortaan Jupiler en Stella uit de tapkranen. We hebben ook het assortiment uitgebreid met Jupiler 0,0 en blue waarmee we onze leden willen overtuigen dat het ook eens met minder of zelfs zonder alcohol kan. 

Begin dit jaar introduceerde we al de digitale lidkaart waarmee we op een gemakkelijke manier de leeftijd van onze leden kennen maar ook waar men punten mee kan sparen om kortingen op onze evenementen te bekomen. 

Zomerterras op komst

Met het warmere weer in aantocht gaat de sjepap net als vorig jaar weer het zomerterras installeren zodat men lekker in het zonnetje kan genieten. 

Er zullen nog tal van activiteiten en evenementen georganiseerd worden zoals bijvoorbeeld  later deze zomer parking rock, waar we weer met een mooie aankleding en goeie line-up hebben. 

Kortom, de sjepap is een plaats die de jeugd van de gemeente Ravels samen wil  brengen en waar iedereen welkom is om zowel aan de toog, pool of de sjotterbak zich te amuseren met een drankje en goeie muziek.

1rawepo camera     Korte fotoreportage opening nieuwe sjepap.

sjepap2