• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
woensdag 5 augustus 2020
NIEUWTJES

iedereen beroemd

Sinds september alweer loopt op EEN, het reportageprogramma IEDEREEN BEROEMD. De programmamakers doorkruisen het hele land en houden elke dag halt in een andere gemeente. Komende maandag 6 april 2015 komt onze gemeente aan bod met ondermeer de reportages over Gitte en Lou, opmerkelijke inwoners van Ravels.

Iedereen beroemd staat met beide voeten in Vlaanderen en laat zien waar mensen echt mee bezig zijn. Onder die noemer loopt dit succesverhaal al sinds 2012 op het eerste net van de VRT. Begin februari kreeg onze redactie de vraag van de producenten van het programma om mee op zoek te gaan naar mensen die geinteresseerd waren om een bijdrage te leveren. Gisteren kregen we de melding dat onze gemeente maandag "in the picture" zal staan.

Het is in de rubriek "Van deur tot deur", waarin men zoek op zoek gaat naar de meest uiteenlopende bijzondere mensen en verhalen, dat Gitte en Lou aan bod zullen komen.

Nu maandag 6 april dus zeker kijken naar Iedereen Beroemd, direct na het journaal om 19u40. Zeg het voort zodat heel Ravels en de rest van de Kempen zeker kijkt !

iedereen beroemd front