• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
donderdag 14 november 2019

Alois OomsAfgelopen woensdag 27 maart overleed Alois Ooms uit Ravels na een moedig gedragen ziekte. Alois was EEn van de grote bezielers van het hele BMX-gebeuren in onze gemeente. Dat begon al in de jaren tachtig toen de populariteit van deze technische fietssport voor het eerst de kop op stak. Vele jongeren beleefden sindsdien heel wat plezier op hun crossfietsjes. Sinds enkele jaren is de BMX-sport weer immens populair geworden en onze gemeente kreeg alweer dankzij "Lowieke" en zijn zoon Patrick een heuse club, The BMX-Devils. De bijna 200 leden rouwen dus allen mee met de familie van Alois. Donderdag vindt een afscheidsdienst plaats in het crematorium van Turnhout. "Lowieke" laat naast zijn vrouw ook drie zonen en 6 kleinkinderen na. Sterkte aan iedereen.

 rouwkaart20Ooms20Alois