• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
woensdag 1 april 2020

Groen 1000px

14 oktober 2018 vinden de gemeenteraadsverkiezingen plaats.

Elke stemgerechtigde in de Ravels gaat die dag een stem uitbrengen. Een belangrijke stem!

Groen Ravels is de eerste partij die openbaar kleur bekent en zijn lijst op tafel legt bij Rawepo.

Groen begint eraan.

Kim Buyst campagneKim Buyst ( lijsttrekker Groen) :

‘De kracht van de gemeenteraad is dat het dicht bij de burger staat en dus willen wij dat burgers zich betrokken voelen en inspraak krijgen. Zo willen wij onder andere wijkbudgetten voorzien voor mensen die een leuk idee hebben voor hun straat, brugfiguren aanstellen, een sociaal huis met buurtkar organiseren, een boerenmarkt faciliteren, meer aandacht hebben voor avontuurlijk groen, samentuinen aanmoedigen en nog zoveel meer. Ons volledig programma kwam tot stand na verschillende gesprekken met inwoners van onze gemeente en vind je nu reeds op onze website.’

 

Ward SteelWard Steel

‘Dat onze groene recepten inspireren blijkt uit het feit dat meer en meer burgers uit onze gemeente hun schouders willen zetten onder een streven naar een menselijker, eerlijker en gezonder beleid. Dit resulteert voor het eerst in de geschiedenis van de gemeente in een volledige kieslijst voor Groen’, vervolgt Ward Steel (kandidaat voor Groen). Groen heeft dus voor elke zetel in de gemeenteraad een kandidaat die het project dat Groen de afgelopen jaren heeft neergezet apprecieert en mee wil verderzetten! 

 

Els Potters

Els Potters

‘De komende weken zullen we actief campagne voeren en nog meer in het straatbeeld verschijnen. Op die manier kan je kennis maken met onze voorstellen en onze mensen. We kunnen rekenen op een diverse ploeg waarin zowel ouderen als jongeren voldoende vertegenwoordigd zijn. Hierdoor kunnen de belangen van al onze burgers vanuit het juiste perspectief verdedigd worden.’, zegt Els Potters ( kandidaat Groen Ravels)

Onze stem klinkt steeds luider! Samen komen we op voor alle burgers, want het kan anders!

De Lijst van Groen Ravels.

Folder groen lijst1000px 

pdfFolder-groen-lijst.pdf

Het programma