• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

ambulance

Gisteren eindigde voor de deelnemers van de Antwerp-Banjul Challenge 2018 deze fantastische uitdaging.

In een tijdspanne van 20 dagen brachten ze hun voertuigen langs goed berijdbaar asfalt, maar ook  kilometerslange zandpistes, uitgestrekte duinenvelden van de Sahara en enig mooie strandroutes van Antwerpen naar Banjul in Gambia.

banjul

Overdracht voertuigen.

In Banjul aangekomen werden ze opgewacht door Gambiaanse hoogwaardigheidsbekleders die graag in de belangstelling komen, maar het hoofddoel is toch de overhandiging van de voertuigen aan de veiling en andere hulpgoederen aan de uitgekozen projecten.  De opbrengst van de voertuigen gaat integraal naar vooraf uitgekozen projecten die door de stichting “Helping Hands”  worden opgevolgd.

Cor De Bresser, dit keer vergezeld van dochter Merel en zoon Bernard  hadden dit jaar een uitgebreide karavaan met de meest uiteenlopende voertuigen bij elkaar gebracht. 

Ravelse deelnemer uit Weelde-Statie

Er was dit keer zelfs iemand uit onze gemeente aan het stuur van een 4X4 Jeep.  Ronny Jacobs van Jacobs Groenten & Keurfruit uit Weelde-Statie reed samen met collega Désiré uit Oud Turnhout de Challenge mee.

Voor zover we hebben kunnen achterhalen zijn alle deelnemers ter plekke geraakt en is de veiling  feilloos verlopen.

ambulance2

farafenniSleutels ambulance voor ziekenhuis in Farafenni.

De ambulance uit Ravels die vele jaren dienst deed als ziekenvervoer in onze gemeente is gedoneerd aan het  ziekenhuis in Farafenni. De sleutels werden overhandigd aan de Gouverneur van de North Bank Region Ebrima K.S. Dampha.

Verder werden er door de andere deelnemers nog een pak andere projecten gesponsord, de lijst kan u terugvinden op https://www.antwerpenbanjul.com/projecten

1 filmcameraFilmreportage Gambia News over de aankomst van de Banjul Challenge