• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
zaterdag 4 februari 2023

dwars door weelde2

Voor het eerst werd gisteren door KSK Weelde een loopwedstrijd georganiseerd op Baetenheide.

De opkomst was eerder mager te noemen, maar dat was ook al het geval voor de eerste wedstrijd in Ravels vorige maand.

Of dit allemaal te wijten is aan de overblijfselen van corona of door de hernieuwde formule van het criterium weten we niet. Hopelijk keert het binnenkort want de wedstrijden kunnen meer lopers gebruiken.

Kids run

Op de kinderloop waren wel heel wat enthousiaste jongens en meisjes aanwezig die er graag voor wilden gaan.

Aan enthousiasme alleszin geen gebrek, een deel streden voor de overwinning en de rest keek in het rond of ze iemand bekend konden spotten als supporter naast de baan, iedereen prijs!

dwars door weelde3

5 km

Op de korte afstand waren onze Ravelse lopers aan het feest met de gebroeders Struyfs, de jonge Vic als overwinnaar en als goede derde zijn oudere broer Stan. Bij de dames liet Cynthia Huybrechts uit Houtvenne de snelste tijd optekenen als 4e. Voor Ravels kaapten de zusjes Nicky en Tinne Van Den Borne de bloemen weg voor onze gemeente.

pdfUitslag 5 km219.36 KB14/05/2022, 19:18

10 km

Ook bij de lange afstand was Ravels aan het feest et Nick Vloemans. Hij ging ex-Weeldenaar Mathias Van Breda voor en Niels Verhagen die de derde stek pakte.

Bij de dames wist de Nederlandse Eefie Ottevanger uit Eindhoven de snelste. Voor de snelste dame uit onze gemeente was het wachten tot plaats 22 met Billie-Jean Buyckx.

pdfUitslag 10 km142.9 Kb14/05/2022, 19:18

Na afloop was er nog een gezellige prijsuitreiking die ook door onze man Van Rawepo werd gevolgd om de podiumfoto’s te maken.

1rawepo cameraFotoreportage DWARS DOOR WEELDE 2022 
           © RAWEPO – Roger L – Luc J.

dwars door weelde1

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.