• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
zaterdag 4 februari 2023

flandria u13web

Dat er onze gemeente goed jeugdvoetbal wordt gebracht is al langer bekend.
Onze jeugdploegen dingen de laatste jaren telkens mee naar de hoogste prijzen in de Jeugdcup Het Nieuwsblad.
 

Champioens League voor jeugdploegen in België.

De prestigieuze Jeugdcup  is een bekertornooi buiten de reguliere competitie om. Er kan per leeftijdscategorie ingeschreven worden in twee niveaus (inter)provinciaal en gewestelijk. Dat de cup een echte traditie heeft is duidelijk, dit jaar wordt in de 43e editie gestreden door ploegen van U8 tot U17. Meer info kan u vinden op www.jeugdcup.be
 

Na KSK Weelde vorig seizoen, dit jaar KFC Flandria op het kampioenenfeest. 

Vorig jaar bereikte KSK Weelde de finale ronde en dit jaar is het de beurt aan KFC Flandria.
De U13 van trainer Paul Van Erp nemen het volgende week donderdag 5 mei, Hemelvaartsdag op tegen KVK Mariaburg, een ploeg uit de koekenstad.
De voetballertjes van Pauls ploeg kwamen in de voorrondes uit in de Gewestelijke reeks waarbij ze na een hele reeks wedstrijden nu eindelijk doorstoten naar de finale. Deze Provinciale finalerondes worden gespeeld op de velden van eersteklasser Westerlo, de voetbalparel der Kempen.
Als u de jonge Rode Duivels in spé wil komen aanmoedigen kan dat, ze zullen een twaalfde man zeer erg op prijs stellen
 
De enthousiaste spelers van het Ravelse U13 Team zijn:
Rik Dirkx, Lucas Vanhoof, Joppe van de Velde, Arne Jansens, Xander Raymaekers Jelle van Nooten, Ilias van Beurden, Jarne Dirken, Emile Gilles, Brett en Finn van Erp
 
Trotse trainer: Paul van Erp
 

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.