• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
vrijdag 25 juni 2021

memorial RVS2019

Op zondag 13 oktober 2019 passeert de laatste internationale wielerwedstrijd (UCi cat. 1.1) van het Belgische wielerseizoen door onze gemeente, namelijk de “Memorial Rik Van Steenbergen/Kempen Classic”.

Met start in Beerse en aankomst in Arendonk passeert de wielerwedstrijd doorheen 18 Kempische gemeenten waaronder de gemeente Ravels.

Gelieve er rekening mee te houden dat enige hinder mogelijk is, maar deze slechts van tijdelijke aard is. Afhankelijk van de snelheid zal de wielerwedstrijd vanaf 12.18 uur de Grote Baan passeren en onze gemeente via de Steenweg Baarle rond 12:38 uur verlaten.

Het parcours verloopt via volgende straten: Grote Baan, Kerkstraat, Peelsestraat, Vooreel, Moleneinde, Gemeentelaan, Koning Albertstraat, Weeldestraat, Prinsenlaan, Steenweg Weelde, Pastorijstraat, Steenweg Baarle. Zowel seingevers, mobiele seingevers als de lokale en federale politie zullen tijdens de doortocht het verkeer regelen.

Meer info via http://www.bingoalcyclingcup.be/…/memorial-rik-van-steenbe…/.