• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
zaterdag 12 juni 2021

Op 4 verschillende plaatsen in onze gemeente klonken vorige zondag - na een erg lange periode van stilte - eindelijk opnieuw de klanken van live muziek door de muzikanten van fanfare SNK Weelde.

De leden van de muziekvereniging van Weelde had er lang naar uitgekeken en eindelijk kwam er plots deze mogelijkheid om samen in de buitenlucht, met beperkte bubbels en voldoende afstand nog eens een keertje muziek te maken.

Fermate

Met ‘Fermate’, een initiatief van de Vlaamse Amateurmuziekorganisatie, zorgden muzikanten over heel Vlaanderen op zondag 9 mei in kleine ensembles voor een muzikaal eerbetoon aan de coronaslachtoffers en een moment van muzikale verbondenheid tussen muzikanten en verenigingen die al maandenlang noodgedwongen de pauzeknop moeten indrukken.

Fanfare SNK Weelde nam graag deel aan dit mooie initiatief. Op enkele bijzondere locaties in onze gemeente - aan het Woonzorgcentrum O.L.V. van de Kempen, op de Kiosk in Poppel, op het gemeenteplein in Weelde en naast het Bels Lijntje in Weelde-Statie - gaven de verschillende ensembles het beste van zichzelf. Naast het speciaal voor het eerbetoon gecomponeerde ingetogen werk brachten ze twee vrolijke muziekwerken waarin de hoop op een betere toekomst weerklonk. Op deze manier wilden de ensembles van SNK Weelde hun boodschap van troost en hoop overbrengen aan alle inwoners van groot Ravels en de helden van de zorg oprecht danken.

Videobeelden

SNK en Rawepo zorgde voor beelden van deze bijzondere buitenoptredens, waardoor ook u kan genieten van de live muziek van de muzikanten van SNK ter gelegenheid van Fermate. We hopen dat de muzikale boodschap van troost, hoop en dank zo terecht komt bij de vele mensen die door corona getroffen werden.

 snk wzc fermate