• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
zondag 29 januari 2023

vvv ravels

Misschien heb jij wel wat wij willen, namelijk...
Jezelf!   Hoe weten wij nu eigenlijk dat we jou willen?
 

We geven je enkele redenen:

- Je hebt (uiteraard) interesse in toerisme en wat er zoal bij komt kijken.
- Je ziet het wel zitten om door die interesse wat kennis te vergaren.
- Je kent onze gemeente heel erg goed.
- Je hebt zo wel al ideeën over wat er op toeristisch vlak nog gerealiseerd zou kunnen worden.
- Je hebt tijd om de maandelijkse bestuursvergadering bij te wonen en je vragen, voorstellen, ideeën,... voor te leggen.
- Je zou het plezant vinden om wat vrijwilligerswerk te doen, zoals: fotograferen, routes uitstippelen, met een kraampje op een (lokale) markt staan,...
 

Iets voor u misschien?

Spreken deze bovenstaande punten jou aan? Wacht dan niet langer en laat ons weten dat je er bent! Contacteer ons tijdens onze openingsuren op 014/65.21.55 of door even langs te komen in Kloosterstraat 4, Ravels, of stuur een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wij zullen je dan een uitnodiging voor de eerstvolgende vergadering bezorgen. Wij kijken er alvast naar uit om kennis met je te maken; in onze groep is het gezelligheid troef (wat niet vreemd is als je het over leuke dingen mag hebben ;-)). Tot binnenkort!
 
Met vriendelijke groet,
 
Sofie De Greve
VVV TOERISME RAVELS vzw
Kloosterstraat 4
2380 RAVELS
014.65 21 55
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.