• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
maandag 30 januari 2023
RAW boerentoer
Gisteren, te gelegenheid van het Midzomerfeest van Ravels, werd door het VVV de nieuwe fietsroute groepsbrochure voorgesteld.
Speciaal voor de gelegenheid was Peter Bellens, gedeputeerde plattelandsbeleid voor onze provincie naar onze gemeente gekomen op deze zondag.
 
 
RAW boerentoer5
 

Voorstelling van de Grenzeloze Boerentoer.

RAW boerentoer3Allereerst kwam onze schepen van cultuur aan het woord, Jef Van de Pol die de troeven van onze gemeente nog eens kwam onderstrepen voor de genodigden die zich hadden opgesteld op het verzamelplein voor de ingang van het gemeentehuis.
Ook de burgemeester kwam zijn woordje bijdragen vooraleer de gedeputeerde van de provincie het initiatief kwam ondersteunen en er nog aan toevoegde dat er nog centen over zijn voor dergelijke lovenswaardige initiatieven.
Na de korte toespraken konden alle genodigden  persoonlijk de streekproducten testen met kerstomaatjes en verschillende kaassoorten die ook in onze gemeente worden geproduceerd.
 

De groepsbrochure.

Heb je de groepsbrochure ‘Op de grenzeloze boerentoer’, het nieuwe initiatief van VVV Toerisme Ravels vzw, al in je bezit?
Met deze brochure wil het VVV de Ravelse landbouwer in de kijker zetten.
 

Hoe werkt de brochure?

RAW boerentoer6Als vereniging of vriendengroep kan je de brochure op verschillende manieren gebruiken.
Je gaat met je groep de fietsroute van 20 km rijden  en enkele bezoeken doen: daarvoor neem je eerst contact op met de bedrijven langs de route. Dit zijn 2 musea, een serrebedrijf en een melkveebedrijf. Op pagina 10 staan hun gegevens. Je spreekt met het bedrijf de datum en het uur af.  
Wil je voor de start nog een tas koffie drinken, maak dan een afspraak met een horecabedrijf in de buurt van de startplaats, zie pagina 14. Of je wil onderweg iets verbruiken, kijk ook even op dezelfde pagina, de 3 eerste horecazaken liggen naast de route en ook museum Vondhoeve biedt voor groepen die mogelijkheid.
Geen fiets? De verhuurbedrijven staan op pagina 11.
 

Alles afgesproken? 

RAW boerentoer2Nu ga je van start, het routebord staat op het kioskplein voor Krommendijk 10.
Je volgt de tekst in de brochure vanaf pagina 3 of je doet de brochure helemaal open en volgt het routeplan.
Vergeet onderweg niet de blikvangers te lezen, raad eerst het antwoord en kijk snel of je het juist hebt door het bordje open te doen.
Jij en je vrienden fietsen niet zo graag? Geen probleem. Buiten de 4 bedrijven naast de route vind je nog extra bezoekmogelijkheden aan andere landbouwgerelateerde bedrijven in onze gemeente op pagina 12 en 13.
Wil je graag boerenboodschappen doen, je netzak vullen met lokale producten rechtstreeks van het erf of veld, kijk dan snel op pagina 16 en 17.
Enkele van je vrienden wonen niet in de buurt en willen komen logeren? Geen probleem. Ravels biedt alle soorten logiesmogelijkheden, je vindt ze in de brochure op pagina 15.
Dit project is mogelijk gemaakt dankzij de steun van Provincie Antwerpen.
 

fotograaf    Fotoreportage voorstelling Boerentoer.

 
 
RAW boerentoer4

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.