• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
vrijdag 22 januari 2021

Virtueel Autosalon Garage Bols.

peugeot bols

In een normaal jaar zitten alle autoliefhebbers rond deze tijd van het jaar te wachten op het Brusselse Autosalon.

Dit jaar zal er geen salon zijn, maar Garage Bols heeft daar wat op gevonden, bij hen kan je virtueel op bezoek gaan en  hun nieuwste, revolutionaire elektrische e-Expert bestelwagens en heel de rest van het Peugeot gamma van binnen en buiten bewonderen.

⇒  STAP ONS VIRTUELE AUTOSALON BINNEN.

Roland Verstappen

 

Graag wilden we op deze kerstavond die voor sommigen niet echt vrolijk zal zijn een kerstlied delen van iemand uit onze gemeente.

Roland Verstappen, voor de Nederbelgen uit onze gemeente zeker geen onbekende deelde zijn song vanmorgen met zijn eigen buurtbewoners, maar laat ons ook graag mee genieten van de kerstsfeer die deze song oproept…..

VROLIJK KERSTFEEST AAN ALLE INWONERS UIT GROOT RAVELS EN DE RUIMERE REGIO.