• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
maandag 30 januari 2023

Bols Fien F

Op 10 juni 2005 vierde Fien Bols uit Weelde haar 100e verjaardag.

Heel Weelde kwam de eeuwelinge hun beste wensen overbrengen en het was heel erg lang geleden dat er nog zo gevierd was in onze gemeente. Sindsdien is er nooit nog zo gevierd....

Videofilm van leo Luyten

Leo Luyten filmde bijna 15 jaar geleden alle festiviteiten waardoor we nu nog eens ten volle kunnen nagenieten van dit grootse feest.

Fien werd uiteindelijk 104 jaar oud en overleed op 23 juli 2009 na een val in haar huisje. Net een maand voordien haalde ze nog de nationale pers door gewoon op eigen houtje elektronisch te gaan stemmen voor de verkiezingen. We zagen het zelf gebeuren en stonden verstomd van de kranigheid van de toen al 104 jarige uit onze gemeente.

Op de vierdelige videomontage van Leo Luyten kan u vele bekende gezichten herkennen…. met dank aan Leo Luyten voor de montage.

 

 

 

 

 

Bols Fien 104 

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.