• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
zaterdag 8 mei 2021

sluikstort Koningsstraat1

Het is alweer raak met de sluikstorters, dit keer in de uitloper van de Koningsstraat te Weelde, vlakbij de mooie bossen die onze gemeente rijk is.

Twee personen die voorlopig anoniem wensen te blijven, maar de trieste aanblik niet langer kunnen verdragen loven een beloning uit om de sluikstorter op te sporen.

De gouden tip waardoor de sluikstorter kan worden gevat zal worden beloond met een etentje voor twee personen in brasserie ”de Weld”. U kan uw tips bezorgen via onze sociale media of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Schandalig.

Vanmorgen viel ons oog op dit bericht, later bereikten ons nog andere posts op de sociale media en regende het reacties van verontwaardigde burgers uit onze gemeente. Burgers die onze gemeente niet willen zien ontaarden in een verwaarloosde getto of vuilnisbelt.

Geachte heer of mevrouw,

Vandaag ging ik, zoals ik wel vaker doe op zondag, op wandel ?‍♀️ in onze mooie gemeente. Het prachtige winterzonnetje ☀️deed deugd op mijn huid en ik genoot met volle teugen ?. Totdat ik plots in het bos ?vlakbij de Koningsstraat kwam. Wat ik daar zag, maakte me triest ?. In de berm trof ik een tuinset incl kussens aan.
Hoe kan dat nu en zoveel? ?Vermoedelijk had je met de auto de bocht te hard genomen en is alles van je aanhangwagen gevallen of werkte je slot van het koffer niet goed en verloor je daardoor al je spullen. Wat jammer dat je dit niet gezien hebt!

sluikstort Koningsstraat2

Vandaar wil ik via sociale media iedereen vragen om de ? foto's aandachtig te bekijken. Misschien herkent er iemand deze spullen of heeft iemand iets gezien? Op die manier kunnen we dit tuinset terug aan zijn rechtmatige eigenaar bezorgen. Ik ben namelijk erg begaan met mijn medemens!Ik ga niet van het kwade van de mens uit, maar, geachte heer of mevrouw, mocht je deze spullen niet meer willen, kan je er voortaan beter iemand anders blij mee maken of het naar het containerpark brengen? Het is maar een beetje verder rijden, en het bespaart de medewerkers van de technische diensten heel wat nodeloos werk. Zij zorgen er namelijk voor dat Ravels niet verandert in een vuilnisbelt door dergelijke acties.
Bij voorbaat dank!

Mvg
Een teleurgestelde wandelaar uit de gemeente...

#ravelsmijndorp #ravels #weelde #poppel #sluikstort #sluikstortisnietok #rechtmatigeeigenaargezocht

sluikstort Koningsstraat3