• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
donderdag 16 juli 2020
NIEUWTJES
1 IMG 1578 001
Volgende week woensdag staat voor de Ravelse ondernemers weer een netwerk en infosessie gepland.
Hierbij worden ondernemers uit Ravels bij elkaar gebracht om met elkaar van gedacht te wisselen en te luisteren naar de plannen van de gemeente in de nabije en verdere toekomst.
foto boven: Netwerksessie 2014
 

Programma 2016

Omstreeks 20.00 h zal burgemeester Luyten de spits afbijten en daarna het woord laten aan de schepen van lokale economie Carine Couwenberg die de stand van zaken zal meedelen over de aankoop van de militaire hallen, ondertussen bekend geworden als Weelde Depôt en de inplanting van industriezones in Ravels.
Daarna zullen vertegenwoordigers van VDAB en ons plaatselijk OCMW een overzicht geven over plaatselijke tewerkstellingsmaatregelen en de daaraan gekoppelde voordelen voor werkgevers. 
Onze OCMW vertegenwoordigers Anita Nooyens en Mieke Blockx geven toelichting over de activering van werkzoekenden en lanceren een voorstel tot samenwerking met ondernemers.
Naderhand komen er nog enkele sprekers van de Thomas More Hogeschool en Pidpa over enkele praktische zaken spreken die interessant zijn voor ondernemers uit onze gemeente.
Het officiële gedeelte zal omstreeks half tien worden afgerond zodat er nog voldoende tijd zal overblijven om het echte werk te starten, het netwerken tussen de verschillende ondernemers uit onze gemeente.
 
Als u als ondernemer geen uitnodiging heeft ontvangen om één of andere reden, en toch graag zou willen deelnemen aan deze netwerksessie, kan u zich wenden tot het gemeentehuis om u alsnog aan te melden via 014 65 67 04 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.