• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
dinsdag 7 juli 2020
NIEUWTJES

Je hebt ze wellicht ook al zien passeren in onze gemeente, de vele groepen fietsende kinderen. Deze jongelingen doen allemaal mee aan de 46e Wielerzesdaagse van Baarle die afgelopen maandag startte. Liefst 704 deelnemers telt deze organisatie van de Stichting Jeugdwerk Baarle, daarenboven zorgen nog eens 180 mensen voor de begeleiding. Tussen de sportievelingen zitten ook heel wat inwoners van onze gemeente. Nog tot en met zaterdag fietsen de groepen diverse routes door de regio, maandag en dinsdag kwamen ze dus ondermeer door ons dorp. Op de slotdag rijden de kinderen ondermeer een ere-ronde door Baarle en 's avonds is er een prijsuitreiking. Iedere dag zijn er immers spelletjes en proeven voor de deelnemers en daarvoor kunnen ze punten verdienen. Wil je meer weten over deze ongelooflijk knappe organisatie, kijk dan op w6d.jeugdwerkbaarle.org.